Sleep therapy
SLEEP THERAPY

Přípravky řady Sleep therapy uvolňují tělo i mysl a navozují blahodárný spánek, díky zklidňujícím účinkům bio Levandule lékařské z našeho biodynamického pěstování v Provence. Vonná kompozice Sleep therapy je sestavena na základě prastarého umění Aromaterapie. Využívá uklidňujícího vlivu léčivých rostlin na tělo, mysl a duši člověka. Synergické účinky éterických olejů v kompozice Sleep therapy navozují příjemný pocit vnitřního klidu a napomáhají navodit kvalitní spánek.

BIO KVALITA : Kompozice Sleep therapy obsahuje kvalitní éterické oleje v bio kvalitě, pouze ty zaručují nejhlubší aromaterapeutický účinek. Obsah: Levandule bio (Levandula Angustofolia), Neroli bio (pomerančové květy), Med bio.

řadit dle:  zobrazit na stránce:  z 5
vybrat značku:
měna:
Kód: 21610
Objem: 50 ml
Balzám Sleep Therapy Primavera na bázi bambuckého másla s hřejivou vůní vanilky, neroli a levandule. Pro dobrý spánek dětí i dospělých. Lze použít k masáži spánků nebo chodidel před spaním.


VÍCE INFO >>
465,- Kč
Kód: 21640
Oblíbená směs éterických olejů Sleep Remedy v praktické inhalační tyčince, s jejíž pomocí se můžete kdekoliv zklidnit a snadno usnout. Hodit se bude na cestách i doma na nočním stolku.

VÍCE INFO >>
245,- Kč
Kód: 21620
Objem: 30 ml
Jemný Polštářkový sprej Sleep Therapy Primavera v bio kvalitě obsahuje 100% čisté éterické oleje z levandule, vanilky a neroli. Dodává prostoru relaxační atmosféru. Lze použít jako polštářkový sprej, nezanechává skvrny.

VÍCE INFO >>
285,- Kč
Kód: 216001
Objem: 10 ml
Praktický Roll-on z řady Sleep Therapy Primavera můžete mít stále při sobě. Díky obsahu levandule, neroli a vanilky uvolňuje a navozuje blahodárný spánek. Účinkuje při nespavosti.

VÍCE INFO >>
309,- Kč
Kód: 21630
Objem: 5 ml
Směs éterických olejů Sleep Therapy Primavera obsahuje levanduli, vanilku a neroli. Díky těmto složkám je směs ideální pro čas relaxace po rušném dni a pro podporu zdravého spánku.


VÍCE INFO >>
285,- Kč
Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.