PRIMAVERA Modřín bio 5 ml

Éterický olej modřín v bio kvalitě má velmi specifické účinky: rozšiřuje perspektivu a napomáhá lepší sebereflexi. Je velmi jemný a má typicky stromovou, balzámovou vůni jehličnanových olejů. 

390,- Kč
PROFIL vůně: SRDCE : jemná, vzdušná lesní

Oleje z jehličnanů jsou díky svým skvělým účinkům na organismus i psychiku stále oblíbenější. Přišlo se totiž na to, že mají na zdraví podobný efekt jako procházka lesem. Pohyb nám sice nenahradí, ale jejich účinky jsou přesto velice blahodárné.

Používejte maximálně 6 kapek na 50 ml základového oleje. Čistý éterický olej nepoužívejte neředěný na pokožku.

Olej z modřínu opadavého je opravdová specialita! Je totiž velmi jemný a líbí se i lidem, kteří jehličnanové éterické oleje nemají příliš v oblibě. Má sice lehce balzámovou vůni, ale v porovnání s jinými oleji tohoto druhu je opravdu velice jemný, proto se řadí do vrchních tónů vůní. 

Má velmi zajímavé účinky na psychiku: zvyšuje sebereflexi a rozšiřuje perspektivu. Pomůže vám tedy ve chvílích, kdy se na něco potřebujete podívat s odstupem. Zároveň dodává sílu bojácným lidem. 

NÁŠ TIP
Inhalační lázeň pro uvolnění dýchacích cest:
1 litr horké vody
1-2 kapky Modřínu
inhalujte z mísy, přikrytí ručníkem několik minut

Je výborně snášen i velmi citlivou pokožkou se sklonem k zánětům. Hodí se také pro léčení pokožky s drobnými poraněními. Podporuje cirkulaci krve a lymfy a příjemně uvolňuje svaly a klouby.100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů, získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii, v péči o tělo a pokožku.


 
Maximálně 6 kapek na 50 ml základového oleje. Čistý éterický olej nepoužívejte neředěný na pokožku.

Lze použít i do aromalampy či difuzéru.

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem.


 
100% Larix decidua, původ Rakousko
K parní destilaci 1 Kg éterického oleje se používí 500 Kg čerstvého jehličí z Modřínu


Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.