Ekologické obaly šetrné k životnímu prostředíPři navrhování obalů se zabýváme ochranou přírodních zdrojů. Nové tmavě zelené a hnědé zabarvení skleněných lahviček Primavera chrání produkty před UV zářením, brání oxidaci světlem a zvyšuje tak délku trvanlivosti přípravků.

Recyklace - pro výrobu používáme výhradně recyklovatelné sklo a další ekologické materiály, které se dají znovu využít bez větší újmy na kvalitě či čistotě.

Bez kartonáže - v rámci ochrany lesů jsme zminimalizovali naše množství papírových přebalů. Příbalový leták byl téměř odbourán, kde je to možné, jsou informace uvedené na vnějším obalu. U produktů, kde je nutno, z důvodu nedostatku místa, použít vnější obal, jsou obaly z recyklovaného papíru nebo papíru z certifikovaného, trvale udržitelného lesního hospodářství. Při tisku se používají přítlačné kotouče bez chemie a ekologické tiskařské barvy bez minerálních olejů.

PRIMAVERA je hrdá na to, že zavedla označení NaTrue – známku, která označuje poměr bio surovin již na obalu. Produkty označené známkou NaTrue i nadále splňují kritéria BDIH. Známka králíka s ochrannou rukou je označení pro obzvláště striktní pravidla proti pokusům na zvířatech v kosmetické branži.


Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.