V harmonii s přírodou a životním prostředím


 

Od začátku nás motivuje naše vize vytvořit svět plný láskyplné energie vůně, světla a radosti ze života.
Již 25 let symbolizuje bohyně jara Primavera, se svým rohem hojnosti v rukou, naše podnikání. Italsky znamená Primavera jaro - ztělesnění svěží rozkvétající zeleně, krásy barev a květin. Naším přáním je, co nejlépe chránit přírodu ve své rozmanitosti, hojnosti a přirozeném stavu beze změn.

Trvalá udržitelnost pro nás znamená plně zodpovědný přístup k přírodě a zachování neporušeného životního prostředí pro budoucí generace.

Tím, že se nám podařilo vybudovat harmonickou a trvale udržitelné sídlo naší firmy, manifestujeme náš sen  - vědomě prožívat vůně, světlo a radost ze života. Již léta se zasazujeme o ochranu přírody, skrze naše přesvědčení, že jen čisté a nemodifikované rostliny mají svou sílu a mohou působit blahodárně. Proto od začátku hledáme osobní kontakt s našimi pěstitelskými partnery po celém světě, kteří nám dodávají suroviny v nejvyšší kvalitě.
Naším společným cílem je zasít a sklidit v souladu s přírodou. Fairovost, otevřenost a důvěra jsou přitom neodmyslitelnou součástí naší podnikatelské filosofie.

Jen pozitivní společné bytí přírody  a lidí přináší trvalý úspěch.

Toto je poznatek, který k naší radosti dále rozvíjíme. A velmi si přejeme, aby si tuto ideu v podnikání uplatňovalo stále více lidí.

Zakladatelé Primavery Ute Leube a Kurt Ludwig Nuebling jsou stále aktivními pracovníky, vizionáři a řediteli firmy. Jejich práce a myšlenky jsou inspiraci mnoha lidem.


......................................................................

ČESKÝ TÝM PRIMAVERY

Náš tým tvoří nyní 6 žen. Všechny pro vás denně pracujeme. Zastihnete nás na prodejně Greenwave v centru Prahy nebo ve skladech v Poděbradech, odkud odesíláme vaše zásilky.

SEZNAMTE SE:
Iva Hulešová a Silvie Žitníková - prodejna Praha
Poradíme vám na tel: 222 514 741 nebo na 725 790 600Denisa Svobodová - velkoobchod
V případě, že chcete s Primaverou pracovat nebo prodávat její produkty
k dispozici na tel: 736 605 544

Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.