NaTrue – kritérium pro vysokou kvalitu přírodní kosmetikyZnámka kvality „NaTrue „ se zrodila v roce 2008. Za cíl si klade především přesněji a transparentněji informovat konečné spotřebitele o složení přírodní kosmetiky.  Známku NaTrue uděluje nezávislá nezisková organizace. Známka umožňuje orientaci ve složení přípravků i úplným laikům. Nyní již lehce rozpoznáte kvalitní produkty!

Každý přípravek certifikovaný známkou „NaTrue“ musí být vyroben výhradně ze 100% přírodních ingrediencí. 100% přírodní ingredience jsou přesně definovány a musí spadat do těchto kategorií látek:

Voda (nepočítá se mezi bio ingredience)
Přírodní látky
Části přírodních látek
 
Definice látek:
Přírodní látky jsou rostlinné, minerální nebo živočišné substance, které nejsou chemicky upravené.
Části přírodních látek (výtažky apod.) jsou látky získané jednoduchým mechanickým nebo chemickým procesem z přírodních substancí. Jsou povoleny v případě, že není dostupná přírodní substance, jako alternativa pro danou funkci v produktu. Často jsou to anorganické pigmenty a látky pro konzervaci přípravků.
Produkty Primavera

Jsme první firmou, na jejichž obalech najdou zákazníci informaci o množství použitých bio ingrediencí. 46% produktů je certifikováno třetím stupněm NaTrue, což znamená, že polovina sortimentu je vytvořena téměř výhradně z bio surovin.Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.