FIREMNÍ PRODEJNA - Greenwave

GREENWAVE - obchod s bio kosmetikou Inspirací pro náš obchod je zelená vlna. Vlna, která přináší trend zdravého životního stylu a zodpovědnosti za přírodu.  V obchodě najdete nejen značku Primavera, ale i mnoho jiných kosmetických bio lahůdek: Dr.Hauschka, Weleda, Lavera, Lily Lolo, Sonett, Havlíkova Apotéka, Mylo, Mádara, Wooden Spoon a mnoho dalšího.

Náš „butique“ najdete v samém centru Prahy, na adrese Jungmannova 16. Obchod byl založen 14. února 2008 a od té doby nabízí více než 1000 položek ze sortimentu kvalitní bio kosmetiky, aromaterapie a ekodrogerie. Celý sortiment najdete ZDE.

SLUŽBY


Snažíme se poskytovat zcela individuální servis a poradenství. Pokud si chcete objednat konzultaci předem, stačí zavolat na naši telefonní linku. Pro naše věrné zákaznice pořádáme pravidelně i malé kurzy líčení se zkušenou vizážistkou. Pokud vlastníte věrnostní kartu, pozvánku obdržíte automaticky e-mailem. Každý váš nákup odměníme vzorky k vyzkoušení a až budete potřebovat dárek, zdarma vám jej zabalíme.

MAPA A PARKING


Mapu naleznete ZDE. Parkování u obchodu není momentálně bohužel možné. Parkovat lze v Jungmannově, Vladislavově ulici nebo na Národní třídě.

..............................................................................................................................................................................................................

OTEVÍRACÍ DOBA                                                               


Pondělí-pátek       9.30 - 19.00 hod                                
Sobota                 10.00 - 15.30 hod    
    

ADRESA: 

Jungmannova 16, Praha 1          
 
e-mail: info@greenwave.cz
Tel: 222 514 741/        
www.greenwave.cz

Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.