PRIMAVERA Jalovec bobule bio

100% přírodní éterický olej z bobulek jalovce v bio kvalitě. Stimuluje, posiluje nervy. Má silné antiseptické a močopudné účinky, vhodné při cystitidě, celulitidě a zadržování vody v těle. Detoxikuje a pročisťuje tělo.


379,- Kč

Jalovec se tradičně využívá v přírodní medicíně, zejména na posílení nervů a na pohybové ústrojí. Pomáhá proti bolestem svalů a kloubů, urychluje jejich regenereaci. Pomáhá i při revmatických a artritických bolestech, zlepšuje bolestivé stavy způsobené dnou.

Blahodárně působí i na močové cesty, má močopudné účinky a posiluje ledviny. Působí protizánětlivě.

Míchání: rozmarýn,citrón, myrta, jehličnany.

Upozornění: Způsobuje zvýšenou funkci ledvin, proto se nesmí používat v ranném těhotenství!

100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů, získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii, v péči o tělo a pokožku.


Éterické oleje můžete využít mnoha způsoby. Lze je použít jako přísadu do masážních olejů, koupelí, vonných směsí i do aromalampy. 

Maximálně 15 kapek na 50 ml základového oleje. Čistý éterický olej nepoužívejte neředěný na pokožku.

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem.Juniperus Communis Fruit Oil*,Limonene**, Linalool**
* bio kvalita
** přirozená součást éterických olejů
Původ: Španělsko, Bosna
 


Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.