PRIMAVERA Verbena Andy bio

100% přírodní éterický olej z verbeny vypěstované na biodynamické farmě v Peru. Svěží bylinkově-květinová vůně nejvyšší kvality.
385,- Kč

Svěží ovocno-květinová citrusová vůně nejvyšší kvality. Biodynamická farma v Peru pěstuje verbenu pro Primaveru již od roku 1988 ve výšce 2700-3500 metrů nad mořem.

100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů, získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii, v péči o tělo a pokožku.


Éterické oleje můžete využít mnoha způsoby. Lze je použít jako přísadu do masážních olejů, koupelí, vonných směsí i do aromalampy. Konkrétní typy nalznete v kategorii FAQ > Aromaterapie > Ěterické oleje.

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem.


Aloysia triphylla bio (Peru/ kbA)Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.