PRIMAVERA Tymián turecký bio

100% přírodní éterický olej z Tymiánu v bio kvalitě. Zlepšuje paměť, působí proti ospalosti, depresím, akné. Má skvělé aseptické a antibakteriální účinky. Pomáhá při nachlazení. Uvolňuje dýchací cesty.


265,- Kč

Ostrá pročišťující kořeněná vůně. Zlepšuje dýchání při nachlazení, působí proti ospalosti, depresím, akné.

Míchání: citrusové oleje, Eukalyptus

100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů, získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii,v péči o tělo a pokožku.


Éterické oleje můžete využít mnoha způsoby. Lze je použít jako přísadu do masážních olejů, koupelí, vonných směsí i do aromalampy. Konkrétní typy nalznete v kategorii FAQ > Aromaterapie > Ěterické oleje.

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem.

Thymus Serpillum Oil, Limonene**, Linalool** bio
 
** přirozená součást éterických olejů
(Turecko/ kbA)Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.