PRIMAVERA Šalvěj muškátová bio Demeter

100% přírodní éterický olej šalvěje muškátová v bio kvalitě. Nasládlá bylinná vůně s hřejivým tónem. 
345,- Kč

Nasládlá bylinná vůně s hřejivým tónem. Rozjasňuje mysl a navozuje stav euforie. Uvolňuje křeče, zejména při menstruaci, a mírní porodní bolesti. Nepoužívejte během těhotenství. Výborně účinkuje proti infekcím močového a pohlavního ústrojí. Pomáhá proti migréně.

Míchání: bergamot, rozmarýn, santal, ylang ylang.

100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů, získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii,v péči o tělo a pokožku.


Éterické oleje můžete využít mnoha způsoby. Lze je použít jako přísadu do masážních olejů, koupelí, vonných směsí i do aromalampy. Konkrétní typy nalznete v kategorii FAQ > Aromaterapie > Ěterické oleje.

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem.


Salvia sclarea bio (Itálie/Francie /kbA Demeter)Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.