PRIMAVERA Růžové dřevo bio

Jemná květinovo-dřevitá vůně. Vyrovnává a harmonizuje duševní rovinu.
429,- Kč

Jemná květinovo-dřevitá vůně. Vyrovnává a harmonizuje duševní rovinu. Má omlazující a regenerační účinky na pokožku. Vhodný do pleťových i masážních olejů.

100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů, získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii, v péči o tělo a pokožku.


Růžové dřevo můžete přidat do masážních i pleťových olejů. Vhodně se dá kombinovat s mnoha dalšími éterickými oleji, jako jsou Růže, Palmarosa a podobně.

Éterické oleje můžete využít mnoha způsoby. Lze je použít jako přísadu do masážních olejů, koupelí, vonných směsí i do aromalampy. Konkrétní typy nalznete v kategorii FAQ > Aromaterapie > Ěterické oleje.

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem.Aniba Rosaeodora (Rosewood) Wood Oil, Citral**, Geraniol**, Benzyl Benzoate**, Limonene**, Linalool**
 
** přirozená součást éterických olejů (Brazílie/ kbA)Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.