PRIMAVERA Růže Bulharská 10% bio

10% Růže v 90 % bio alkoholu, získává se parní destilací z čerstvých květů. Těžká, sladká hřejivá růžová vůně. Růže je královnou éterických olejů. Éterický olej z této rostliny má prokazatelné harmonizační a uklidňující účinky. Napomáhá při uvolňování stresu a při pocitech samoty a úzkosti.
720,- Kč

10% Růže v 90 % bio alkoholu. Těžká, sladká hřejivá růžová vůně. Růže je královnou éterických olejů. Éterický olej z této rostliny má prokazatelné harmonizační a uklidňující účinky. Napomáhá při uvolňování stresu a při pocitech samoty a úzkosti.

100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů  získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii, v péči o tělo a pokožku.


Růži lze míchat s mnoha dalšími oleji: Bergamotem, Santal, Levandulí, Gerániem, Benzoe, Pomerančem, Jasmínem, Vanilkou, Ylangem.

Harmonizuje srdce a jeho činnost, ať už jde o pocity úzkosti nebo srdeční arytmii. Pomáhá při problémech s početím. Lze aplikovat neředěný na srdeční čakru nebo hrudní kost a také přidávat do parfémů či masážních olejů.

Éterické oleje můžete využít mnoha způsoby. Lze je použít jako přísadu do masážních olejů, koupelí, vonných směsí i do aromalampy. Konkrétní typy nalznete v kategorii FAQ > Aromaterapie > Ěterické oleje.

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodn, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem.


Alcohol, Rosa Damascena Flower Oil, Citral**, Eugenol**, Geraniol**, Citronellol**, Farnesol**, Linalool** (Bulharsko/ kbA)
** přirozená součást éterických olejů
Alkohol 90%, Růže bulharská 10%Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.