PRIMAVERA Rozmarýn Cineol bio


100% čistý přírodní éterický olej z Rozmarýnu v bio kvalitě.
Čistá svěží bylinná vůně. Stimuluje a aktivuje smysly. Pomáhá při tělesné i duševní únavě, svalových bolestech a špatném krevním oběhu.


255,- Kč

Silná pronikavá vůně povzbuzuje mysl a zlepšuje koncentraci. Prohřívá a uvolňuje. Používá se při nachlazení a chřipce.

Míchání: citrusové oleje, Tea Tree

100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů, získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii, v péči o tělo a pokožku.Nepoužívejte v ranném těhotenství a při vysokém krevním tlaku. Nevhodný pro děti.

Éterické oleje můžete využít mnoha způsoby. Lze je použít jako přísadu do masážních olejů, koupelí, vonných směsí i do aromalampy. Konkrétní typy nalznete v kategorii FAQ > Aromaterapie > Ěterické oleje.

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem.

Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Limonene**, Linalool** (Maroko/Tunis/bio)
** přirozená součást éterických olejů 
Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.