Sleep therapy
SLEEP THERAPY

Přípravky řady Sleep therapy uvolňují tělo i mysl a navozují blahodárný spánek, díky zklidňujícím účinkům bio Levandule lékařské z našeho biodynamického pěstování v Provence. Vonná kompozice Sleep therapy je sestavena na základě prastarého umění Aromaterapie. Využívá uklidňujícího vlivu léčivých rostlin na tělo, mysl a duši člověka. Synergické účinky éterických olejů v kompozice Sleep therapy navozují příjemný pocit vnitřního klidu a napomáhají navodit kvalitní spánek.

BIO KVALITA : Kompozice Sleep therapy obsahuje kvalitní éterické oleje v bio kvalitě, pouze ty zaručují nejhlubší aromaterapeutický účinek. Obsah: Levandule bio (Levandula Angustofolia), Neroli bio (pomerančové květy), Med bio.

řadit dle:  zobrazit na stránce:  z 3
vybrat značku:
měna:
Kód: 12701
Objem: 5 ml
Obsahuje Levanduli, Med a Neroli. Díky těmto složkám je směs ideální pro čas relaxace po rušném dni a pro podporu zdravého spánku.

VÍCE INFO >>
285,- Kč
Kód: 75021
Objem: 25 ml
Balzám na bázi Bambuckého másla s hřejivou vůní Medu, Neroli a Levandule, pro dobrý spánek dětí i dospělých. Lze použít k masáži spánků nebo chodidel před spaním.

VÍCE INFO >>
309,- Kč
Kód: 75012
Objem: 10 ml
Roll-on s obsahem Levandule, medu a Neroli pro klidný spánek dětí i dospělých. Uvolňuje a navozuje blahodárný spánek. Účinkuje při nespavosti.
VÍCE INFO >>
309,- Kč
Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.