Cold therapy
COLD THERAPY

Vonná kompozice Cold therapy je výsledkem dlouholetých zkušeností s aromaterapeutickými účinky éterických olejů. Díky pečlivě vybraným složkám cenných éterických olejů a bio surovin je jeho receptura účinná a pomáhá při nachlazení. Éterické oleje z Eukalyptu, Tymiánu a Levandule pomáhají uvolnit nos a dýchací cesty i při silné rýmě. Pronikavá vůně zároveň čistý obytný prostor a pomáhá zastavit šíření virů. Nedoporučujeme pro děti mladší 6 let.

Účinný při nachlazení : uvolňuje nos a dýchací cesty, je účinný jako prevence častého nachlazení.


řadit dle:  zobrazit na stránce:  z 5
vybrat značku:
měna:
Kód: 75020
Aroma balzám obsahuje vonnou kompozici Cold therapy, která spojuje čistící, uvolňující a prohřívající vlastnosti 100% bio éterických olejů z Bio Eukalyptu, Eukalyptu radiata, Tymiánu, Myrty a Levandule lékařské. 
VÍCE INFO >>
309,- Kč
Kód: 75000
Olejová lázeň s éterickým olejem z Eukalyptu, Tymiánu a divoké Levandule. Pro uvolňující teplé koupele, k pročištění dýchacích cest a při nachlazení.

VÍCE INFO >>
365,- Kč
Kód: 14400
Objem: 30 ml
100 % přírodní osvěžující spray s Bio éterickými oleji, k pročištění vzduchu v místnosti. Bez syntetických látek. Vonná kompozice Cold therapy spojuje čistící, uvolňující a prohřívající vlastnosti 100% bio éterických olejů z Bio Eukalyptu, Eukalyptu radiata, Tymiánu, Myrty a Levandule lékařské. AKCE do vyprodání zásob.
VÍCE INFO >>
205,- Kč
Kód: 75010
Objem: 10 ml
Roll-on s éterickými oleji z Eukalyptu, Tymiánu a Levandule. Napomáhá uvolňování dýchacích cest při v počátku nachlazení. Je tak malý, že ho můžete nosit pořád v kapse.

VÍCE INFO >>
309,- Kč
Kód: 12700
Objem: 5 ml

Směs 100% přírodních éterických olejů. Svěží, čistá posilující vůně, obsahuje Eukalyptus, Eukalyptus radiata, Levanduli lékařskou, Tymián a Myrtu tureckou.

VÍCE INFO >>
285,- Kč
Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.