Aroma Roll-ony
AROMA ROLL-ONY

Roll-ony Primavera dodávají rychle energii a pocit pohody. Umožňují snadné využití Aromaterapeutických účinků na cestách a v zaměstnání. Jsou praktické do kabelky nebo do kapsy a proto jsou tak oblíbené.

Primavera Roll-ony v sobě schovávají neuvěřitelné množství čisté přírodní energie. Obsahují 100% přírodní esenciální oleje, květinové vody a přírodní rostlinné emulgátory, které jsou přátelské k pokožce. Roll-on se aplikuje na spánky, krk, zápěstí a další místa pulsu.

řadit dle:  zobrazit na stránce:  z 7
vybrat značku:
měna:
Kód: 75010
Objem: 10 ml
Roll-on s éterickými oleji z Eukalyptu, Tymiánu a Levandule. Napomáhá uvolňování dýchacích cest při v počátku nachlazení. Je tak malý, že ho můžete nosit pořád v kapse.

VÍCE INFO >>
309,- Kč
Kód: 44410
Objem: 10 ml
Dárková sada Cesta k uvolnění obsahuje praktický aroma roll-on Yogaflow a polštářek plněný bio levandulovými kvítky, který je vhodný na závěrečnou chvilku relaxace. Jóga se vám bude praktikovat o poznání lépe. AKCE DO 15.8.2017

VÍCE INFO >>
465,- Kč
Kód: 44411
Dárková sada Pozdrav slunci obsahuje ideální kombinaci produktů pro svěží start do každého dne: energizující sprchový gel a tělový olej Zázvor Limeta a roll-on Dobrá nálada. 

VÍCE INFO >>
555,- Kč
Kód: 75108
Objem: 10 ml
S éterickými oleji z citrusů a Zázvoru, pro dobrou náladu a aktivní den. Roll-ony Primavera dodávají rychle energii a pocit pohody. Umožňují snadné využití Aromaterapeutických účinků na cestách a v zaměstnání. Jsou praktické do kabelky nebo do kapsy.


VÍCE INFO >>
278,- Kč
Kód: 75310
Objem: 10 ml
Roll-on pro Lehčí učení s příjemnou vůní citrusů, který vás vždy nabudí a podpoří koncentraci. Díky praktickému balení ho můžete použít kdykoli, když pocítíte známky únavy či vyčerpání.

 
VÍCE INFO >>
245,- Kč
Kód: 75012
Objem: 10 ml
Roll-on s obsahem Levandule, medu a Neroli pro klidný spánek dětí i dospělých. Uvolňuje a navozuje blahodárný spánek. Účinkuje při nespavosti.
VÍCE INFO >>
309,- Kč
Kód: 75315
Objem: 10 ml
Roll-on Yogaflow je jako stvořený pro hodiny jógy. Díky jeho praktickému balení ho můžete rychle aplikovat na zápěstí a spánky, díky čemuž éterické oleje začnou velice rychle účinkovat. Směs 100% přírodních éterických olejů Yogaflow s Myrtou, Grepem a Santalem podporuje a dech v průběhu cvičení a harmonizuje tělo, duši i mysl. Uvidíte, že díky aromaterapii se vám bude jóga praktikovat o poznání lépe.VÍCE INFO >>
229,- Kč
Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.