PRIMAVERA Růže afgánská bio 10%

Těžká plná růžová vůně. Rozjasňuje náladu, harmonizuje, jemně afrodiziakální.


720,- Kč

Afgánská růže je vhodná při problémech s krevním oběhem, nervovým systémem a zažíváním. Skvělá k regeneraci pleti.

10% Destilát. Těžká, sladká hřejivá růžová vůně. Růže je královnou éterických olejů. Éterický olej z této rostliny má prokazatelné harmonizační a uklidňující účinky. Napomáhá při uvolňování stresu a při pocitech samoty a úzkosti.

Míchání: Santal, Levandule, Pomeranč, Jasmín, Vanilka, Meduňka
100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů  získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii, v péči o tělo a pokožku.
Smícháním se základovým olejem získáte skvělý masážní olej, který má navíc regenerační účinky na pokožku. V asijských zemích platí za afrodisakum a antiseptikum.

Éterické oleje můžete využít mnoha způsoby. Lze je použít jako přísadu do masážních olejů, koupelí, vonných směsí i do aromalampy. Konkrétní typy nalznete v kategorii FAQ > Aromaterapie > Ěterické oleje.

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem.Alcohol, Rosa Damascena Flower Oil,Citronellol**, Geraniol** (Afghánistán, bio)
** přirozená součást éterických olejů
Alkohol: 90%, Růže afghánská 10%
Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.