PRIMAVERA Pimentovník

Éterický olej z pimentovníku lékařského se získává destilací aromatických listů stálezeleného tropického stromu, jehož účinků využívá tradiční medicína již mnoho let. 

275,- Kč
 
Éterický olej pimentovníku se vyznačuje výraznou kořeněnou vůní, kterou si spojíte s novým kořením. Právě bobulky tohoto stromu se hojně využívají v kuchyni. Éterický olej působí proti nachlazení, zmírňuje poruchy trávení a má příznivý vliv na menstruační cyklus. Vůně má stimulační a revitalizační účinky.

100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů, získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii, v péči o tělo a pokožku.


 
Éterické oleje můžete využít mnoha způsoby. Lze je použít jako přísadu do masážních olejů, koupelí, vonných směsí i do aromalampy. Konkrétní typy nalznete v kategorii FAQ > Aromaterapie > Ěterické oleje.

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem. 


 
Pimenta Acris (Bay) Leaf Oil,Eugenol**, Limonene**, Linalool**
** přirozená součást ét. olejePřihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.