PRIMAVERA Lavandin super bio Demeter

100% éterický olej Lavandin v bio kvalitě. Svěží čistá květinová vůně nejvyššího tónu. 

159,- Kč

Svěží čistá květinová vůně nejvyššího tónu. Na rozdíl od Levandule slouží Lavandin pouze k aromatizaci prádla a kosmetiky, nemá takové léčivé účinky jako pravá Levandule.

100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů, získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii, v péči o tělo a pokožku.  
 

Svěží čistá květinová vůně nejvyššího tónu. Léčí nespavost, uklidňuje a redukuje pocity úzkosti.

100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů, získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii, v péči o tělo a pokožku.  Použijte do aromalampy, k parfemaci prádla nebo smíchejte se základovým olejem.

AROMATIZACE PRÁDLA: naneste několik kapek Levandin na látkový kapesník a vložte do pračky spolu s prádlem.

Éterické oleje můžete využít mnoha způsoby. Lze je použít jako přísadu do masážních olejů, koupelí, vonných směsí i do aromalampy. Konkrétní typy nalznete v kategorii FAQ > Aromaterapie > Ěterické oleje.

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem. Levandula hybrida, Francie, Itálie/ Demeter
Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.