PRIMAVERA Tónovací kapsle Neroli Cassis 7-denní

Kouzelná nostalgická mini dóza obsahuje 7 kapslí pro 7 - denní oživující pleťovou kúru, která během pár sekund dodá pleti zdravý lehce opálený vzhled. Ideální jako noční péče pro dehydrovanou normální i smíšenou pleť.
319,- Kč

Kouzelná nostalgická mini dóza obsahuje 7 kapslí pro 7 - denní oživující pleťovou kúru, která během pár sekund dodá pleti zdravý zářivý vzhled. Intenzivní péče a tónování díky bio oleji z Rakytníku, Avokáda a Buriti. Baleno v rostlinných kapslích. Obzvláště vhodné pro normální až suchý typ pleti.  Ideální jako noční sérum.


Aplikujte obsah jedné kapsle jemnou masáží do vlhké pokožky obličeje, krku a dekoltu. Kapsle doporučujeme použít každý večer po dobu 30 dní, k obnově dehydrované normální až smíšené pleti.


Avokádový olej* bio, pupalkový olej* bio, buriti olej* bio, rakytníkový olej* bio, olej ze semínek černého rybízu *bio, přírodní éterické oleje (Citral, Geraniol, Benzyl Benzoate , Limonene, Linalool)**, éterický olej Neroli , extrakt z květů Osmanthu, přírodní vitamín E, slunečnicový olej a extrakt z fíků bio*

*bio - kontrolované ekologické zemědělství
** složky přírodních éterických olejůPřihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.