PRIMAVERA Pomeranč červený bio Demeter

100% přírodní éterický olej červený pomeranč v bio kvalitě. Hřejivá sladce ovocná vůně, stimuluje pocit dobré nálady a dodává energii.
165,- Kč

Náš éterický olej pochází ze sicilského zemědělského projektu, kde jsou citrusy pěstovány v kvalitě Demeter již od roku 1972.

Hřejivá velmi sladká a lehce kořeněná ovocná vůně, stimuluje pocit dobré nálady a dodává energii.

Míchání: cedr, citrusové oleje

100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů, získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii, v péči o tělo a pokožku.


Éterické oleje můžete využít mnoha způsoby. Lze je použít jako přísadu do masážních olejů, koupelí, vonných směsí i do aromalampy. Konkrétní typy nalznete v kategorii FAQ > Aromaterapie > Ěterické oleje.

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem.


Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel OilCitral**, Limonene**, Linalool**

** přirozená součást  éterických olejů
(Itálie/ kbA Demeter)Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.