FIREMNÍ PRODEJNA - Greenwave

VÁNOČNÍ AKCE
V době Adventu jsme pro Vás připravili možnost získat dárek za celoroční věrnost značce PRIMAVERA. Pokud zakoupíte jakékoliv 4 produkty z kosmetického nebo Vánočního sortimentu PRIMAVERY, získáte 1 produkt ZDARMA.

PLATNOST AKCE: 1.11 - 23.12.2012
Platí u všech prodejců i v našem e-shopu. Požádejte si o vlastní dárkovou kartu! Více zde>>
.........................................................................................................................................................

GREENWAVE - obchod s bio kosmetikou

Inspirací pro náš obchod je zelená vlna. Vlna, která přináší trend zdravého životního stylu a zodpovědnosti za přírodu.  V obchodě najdete nejen značku Primavera, ale i mnoho jiných kosmetických bio lahůdek: Dr.Hauschka, Weleda, Lavera, Essential Care, Tautropfen a mnoho dalšího.

Náš „butique“ najdete v samém centru Prahy, přímo u stanice metra B – Národní třída. Obchod byl založen 14. února 2008 a od té doby nabízí více než 1000 položek ze sortimentu kvalitní bio kosmetiky, aromaterapie a ekodrogerie. Celý sortiment najdete ZDE.

SLUŽBY


Snažíme se poskytovat zcela individuální servis a poradenství. Pokud si chcete objednat konzultaci předem, stačí zavolat na naši telefonní linku. Pro naše věrné zákaznice pořádáme pravidelně i malé kurzy líčení se zkušenou vizážistkou. Pokud vlastníte věrnostní kartu, pozvánku obdržíte automaticky e-mailem. Každý váš nákup odměníme vzorky k vyzkoušení a až budete potřebovat dárek, zdarma vám jej zabalíme.

MAPA A PARKING


Snadno k nám dojedete Metrem – obchod je vzdálen cca 30m od výstupu Metra. Mapu nalezneteZDE. Parkování u obchodu není momentálně bohužel možné. Parkovat lze ve Vladislavově ulici nebo na Národní třídě.

..............................................................................................................................................................................................................

OTEVÍRACÍ DOBA                                                               


Pondělí-pátek       9.30 - 19.00 hod                                
Sobota                 10.00 - 15.00 hod    
    

ADRESA: 

Purkyňova 2, Praha 1                    
 
e-mail: info@greenwave.cz
Tel: 222 514 741/        
www.greenwave.cz

NOVINKY:

Fair dárek - darujete 20% pro stavbu Mydlárny v Bhútánu!
Dárková kazeta Ruku v ruce
pouze u nás za 329,- Kč


............................................

PRIMAVERA Aromalampa
590 Kč více info ZDE>>


............................................

PRIMAVERA Dárkový set
ČTYŘI NÁLADY   ZDE>>

Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.