PRIMAVERA Lemongrass bio

100% přírodní éterický olej z Citrónové trávy v bio kvalitě. Silná, svěží citrusová zemitá vůně. Ochlazuje tělo a zlepšuje koncentraci. Z našeho partnerského bio projektu v Nepálu.

165,- Kč

Přírodní éterický olej z Citrónové trávy v bio kvalitě. Silná, svěží citrusová zemitá vůně. Ochlazuje tělo a zlepšuje koncentraci.

100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů, získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí Aromaterapii, v péči o tělo a pokožku.


Odpuzuje hmyz a je zcela bezpečný pro děti. Lze použít do lampy nebo difuzéru. Smíchaný se základovým olejem vtírejte přímo do pokožky. Míchání: Levandule, Tymián, Eukalyptus, Geránium, citrusové oleje, jehličnany.

AROMATIZACE PRÁDLA: naneste několik kapek Lemongrass na látkový kapesník a vložte do pračky spolu s prádlem.

Éterické oleje můžete využít mnoha způsoby. Lze je použít jako přísadu do masážních olejů, koupelí, vonných směsí i do aromalampy. Konkrétní typy nalznete v kategorii FAQ > Aromaterapie > Ěterické oleje.

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem.


Cymbopogon Flexuosus Oil, Citral**, Geraniol**, Citronellol**, Limonene**, Linalool**
** přirozená součást  éterických olejů
(Nepál, Bhutan/kbA)


Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.