PRIMAVERA Heřmánek Římský bio

100% přírodní heřmánek římský v bio kvalitě. Velmi jemná, sladce květinová vůně se silným harmonizačním účinkem.


369,- Kč

Ceněný pro uklidňující účinky při dětském rozrušení, ale i nadýmání. Pomáhá při bolestech hlavy a migréně. V péči o pokožku  jsou ceněny jeho protizánětlivé účinky. Působí analgeticky, silně protizánětlivě a hojivě.

100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů, získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii,v péči o tělo a pokožku.  


Éterické oleje můžete využít mnoha způsoby. Lze je použít jako přísadu do masážních olejů, koupelí, vonných směsí i do aromalampy. Konkrétní typy nalznete v kategorii FAQ > Aromaterapie > Ěterické oleje.

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem.


Chamaemelum nobile (Itálie, Francie/ kbA Demeter)Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.