PRIMAVERA Dobrá nálada Roll-on

S éterickými oleji z citrusů a Zázvoru, pro dobrou náladu a aktivní den. Roll-ony Primavera dodávají rychle energii a pocit pohody. Umožňují snadné využití Aromaterapeutických účinků na cestách a v zaměstnání. Jsou praktické do kabelky nebo do kapsy.


278,- Kč

Citrusové oleje poskytují okamžitou pomoc: Naneste Roll-on Dobrá nálada na spánky nebo na pulsní body a energie se rychle vrátí!
Účinky: Éterický olej z Limety rozjasňuje mysl, povzbuzuje a působí pozitivně při melancholii. Olej ze Zázvoru prohřívá a aktivuje při jakémkoliv pocitu únavy.


Roll-on nanášejte kdykoliv během dne na pulsní body: spánky, krk, zápěstí nebo loketní jamky.


Water (Aqua), Alcohol* org, Polyglyceryl-10 Laurate, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Water* org, Fragrance (Parfum), Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Oil, Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Oil, Litsea Cubeba Fruit Oil, Cymbopogon Flexuosus Oil, Cymbopogon Martini Oil*bio, Zingiber Officinale (Ginger) Root Oil* org, Xanthan Gum, Cinnamyl Alcohol, Cinnamal, Citral, Geraniol, Benzyl Benzoate, Farnesol, Limonene, Linalool
Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.