PRIMAVERA Citrón bio Demeter

100% přírodní éterické olej citrón v bio kvalitě. Čistá svěží sladce kyselá vůně.


165,- Kč

Náš éterický olej pochází ze sicilského zemědělského projektu, kde jsou citrusy pěstovány v kvalitě Demeter již od roku 1972.

Ve Středozemí je citrón oblíbeným povzbuzujícím prostředkem při infekčních onemocněních. Aktivuje smysly a přináší pocit pohody. Osvěžuje a ochlazuje, čistí organismus.

Míchání: tymián, eukalyptus, meduňka, šalvěj, citrusové oleje.

100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů, získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii, v péči o tělo a pokožku.Éterické oleje můžete využít mnoha způsoby. Lze je použít jako přísadu do masážních olejů, koupelí, vonných směsí i do aromalampy. Konkrétní typy nalznete v kategorii FAQ > Aromaterapie > Ěterické oleje.

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem.

Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Citral**, Limonene**, Linalool** bio
 
** přirozená součást éterických olejů
 
Itálie, Demeter


Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.